пятница, 16 декабря 2016 г.
вторник, 5 июля 2016 г.
Пошуки піратських скарбів
Матеріали для проведення гри:
Використано матеріали сайту:http://www.center-orlyonok.ruпятница, 1 июля 2016 г.
суббота, 21 мая 2016 г.
Календар-розмальовка "Мультфільми Діснея"
(автори - Верем`єва Вікторія, Брагар Марія і Софія)
https://docs.google.com/presentation/d/1WAxTLmIbh2sBIivTlvrVV0DF80-zEh66HiXhGhynjjQ/edit#slide=id.p3
четверг, 19 мая 2016 г.
Календар "Мультфільми Уолта Діснея"
(автор - Шевченко Влада)
(автор - Шевченко Влада)
https://docs.google.com/presentation/d/18vLHJriMnhscXR8h44MdlIRS9Bf1dJyIW5uo-d8NiN8/edit?usp=sharing
понедельник, 16 мая 2016 г.
Лауреат премії "Оскар" Том Хупер зніме фільм за мотивами знаменитого бродвейського мюзиклу Ендрю Ллойда Уеббера "Кішки". Про це з посиланням на свої джерела повідомляє видання The Wrap. Фільм стане спільним проектом студій Universal Pictures і Working Title.
Мюзикл був заснований на збірці дитячих віршів Т. С. Еліота під назвою "Популярна наука про кішок, написана старим опосумом". Дія відбувається на щорічному котячому балу, на який збираються представники так званого "Племені обраних". Вони повинні вирішити, хто з них найбільш гідний стати ватажком племені, потрапити в "котячий рай" і потім відродитися до нового життя.
Мюзикл "Кішки", який дебютував у 1981 році, отримав безліч престижних премій і став одним з найбільш "довгограючих" шоу на лондонській і нью-йоркській сценах. На Бродвеї остання вистава відбулася 10 вересня 2000 року, в Лондоні шоу закрилося 11 травня 2002 року у зв'язку з падінням зборів. Доходи від показу "Котів" перевищили 400 мільйонів доларів.
пятница, 13 мая 2016 г.
Підручники "Мистецтво" для 8 класу:
Назаренко https://yadi.sk/d/coofpnUlrTtv7
Кондратова https://yadi.sk/d/Hp2TZ8bUrTtv8
Гайдамака https://yadi.sk/d/SIvmFjShrTu9g
вторник, 10 мая 2016 г.
Мистецтво народів світу
"Тисячорука Гуаньінь" (Гуаньінь - богиня милосердя) - танець, виконаний глухонімими танцівницями. Вони не чують музику. Тому у чотирьох кутах сцени були поставлені фахівці, що володіють навичками сурдоперекладу, які спеціальними жестами допомагали дівчатам підтримувати ритм танцю.
суббота, 7 мая 2016 г.
Танго смерті
Янівський
концентраційний табір (нім. Zwangsarbeitslager
Lemberg-Janowska) — табір
примусової праці (у деяких джерелах — винищувальний табір), створений
нацистською владою у жовтні 1941р. на вулиці Янівській, 134 (тепер — вулиця
Шевченка) у Львові, куди зганяли політичних в’язнів, військовополонених, а
найбільше — євреїв. За час існування Янівського концентраційного табору в ньому знищено від 50 до 200 тис. людей. Німці ліквідували табір у середині листопада 1943,
винищивши більшість в’язнів.
Під час тортур, катувань і
розстрілів у концентраційному таборі “Яновський” завжди грала
музика. Оркестр складався з кращих львівських музикантів, які були в`язнями табору, що виконували одну і ту ж мелодію – «Танго
смерті». Серед числа оркестрантів були –
професор Львівської державної консерваторії Леон Штрікс, також скрипаль, композитор і диригент, керівник міських театрів Львова Яків Мунд та інші
відомі українські музиканти єврейського походження. Напередодні звільнення Львова німецькі фашисти збудували коло із 40 осіб з оркестру. Охорона табору оточила музикантів щільним кільцем і наказала грати. Спочатку був страчений диригент оркестру Мунд, далі за наказом коменданта кожен оркестрант виходив у центр кола, клав свій інструмент на землю, роздягався, після чого був страчений пострілом у голову.
Автор цього твору залишився невідомим. Спроба відновити звучання «Танго смерті» не увінчалася успіхом - ноти не збереглися, а кілька вцілілих в'язнів при спробі відтворити мелодію по пам'яті впадали у транс. Припускають, що це могло бути популярне польське танго «Та остатня нєдзєля», з російськими словами - пісня "Утомлённое солнце".
Фото оркестрантів було одним із обвинувальних документів на Нюрнберзькому процесі.
Джерела: http://photo-lviv.in.ua/yanivskyj-kontstabir-pid-lvovom-abo-tanho-smerti/, http://www.imzak.org.ua/articles/article/id/3315, http://kolomyia.com.ua/article.php?article_id=108
пятница, 6 мая 2016 г.
Уроки тітоньки Сови
Цикл мультиплікаційних фільмів "Дива світу":
https://www.youtube.com/watch?v=qQYBjkieteg&index=43&list=PLYjQr8vff1JxA3J1Oz-jLqD3Aow-pdz-i
среда, 4 мая 2016 г.
воскресенье, 24 апреля 2016 г.
Insert та критичне мислення
Інсерт - один з прийомів технології розвитку критичного мислення. Спробуємо розібратися, що це за прийом, як і коли він використовується, відзначимо його плюси і мінуси. Чому в літературі цей прийом часто називають технологією ефективного читання?
Назва прийому є абревіатурою:I - interactive (інтерактивна).
N - noting (пізнавальна).
S - system for (система).
E - effective (для ефективного).
R - reading (читання).
T - thinking (і роздумів).
Детальніше: https://docs.google.com/document/d/1_Lq7s6v8I2pyCzjtmWctB56mI5i8CpEsi8Gi_70Zqes/edit
вторник, 19 апреля 2016 г.
Музичний проєкт
До Міжнародного дня Джазу (International Jazz Day), який відзначається 30 квітня (продукт музичного проекту): https://docs.google.com/document/d/1geHc8Dv86kMReAVc2ZseFYPrHpJrCh3byJ_7Y3jsg60/edit
Нашим маленьким музикантам-початківцям (продукт музичного проекту): https://docs.google.com/document/d/1SDmDkOZjWqol_K_nsrpJRH0AOmxdyZEI-DStG6xBs4E/edit
понедельник, 18 апреля 2016 г.
Кластер як методичний прийом
Кластер - це графічна форма організації інформації, коли виділяються основні смислові одиниці, які фіксуються у вигляді схеми з позначенням усіх зв'язків між ними. Він являє собою зображення, що сприяє систематизації та узагальненню навчального матеріалу.
Сучасна система освіти орієнтована на формування в учнів самостійного мислення. Критичне мислення є педагогічною технологією, стимулюючою інтелектуальний розвиток учнів. Кластер - один з його методів (прийомів).
Приклад використання "кластеру" на уроці музики: http://asyan.org/potrf/План-конспект+уроку+музики+1+клас,+1-й+семестр+Тема+семестру%3A+Про+що+розповідає+музикаf/main.html
среда, 13 апреля 2016 г.
The Walt Disney Company
Тут з`явилися перші в історії кінематографу звукові та музичні мультфільми.
Детальніше: https://docs.google.com/document/d/1xmABcKBeFv_9CrgS0JGONQge1ZHQDP3cqgMvXRZxvbA/edit
четверг, 7 апреля 2016 г.
среда, 6 апреля 2016 г.
Вчимося задавати питання
«Хороше запитання» - це те, яке припускає досить великий простір можливих альтернатив»
Педагоги всіх рівнів відзначають, що учні і студенти не вміють задавати питання. Точніше, питання, що задаються учнями, є односкладовими, у кращому випадку спираються тільки на факти. Але ж не дарма знак питання схожий на рибальський гачок. Значить, на нього можна щось зловити. Що ж це може бути? Правильно - інформацію. Логічно припустити, що на тоненьке питаннячко може «клюнути» інформація найзагальніша, а ось на товсте питання можна зловити інформацію неординарну, розширену. Які ж питання називають товстими, а які тонкими?
Про стратегії та прийоми, що дозволяють розвивати вміння дитини ставити запитання: https://docs.google.com/document/d/1cIiHdh0kXW7isMUAiT0e4iUXsZVCsFjOoY02yL-o-gs/edit
воскресенье, 3 апреля 2016 г.
ThePianoGuys
Приголомшливий мікс із пісні «Let It Go» з мультфільму «Холодне серце» і концерту «Зима» з «Чотирьох пір року» Антоніо Вівальді у виконанні дуету The Piano Guys.
Крижаний оркестр
Жителі шведського міста Лулео створили оркестр, весь колектив якого грає на музичних інструментах, зроблених із льоду. Завдяки шведському художнику-скульптору Тіму Лінхарт (Tim Linhart), який під час виготовлення враховував навіть найнезначні деталі, у крижаному оркестрі з'явилися скрипка, віолончель, контрабас, гітара, альт, банджо, ксилофон, мандоліна і ударна установка. В усіх бажаючих є можливість відвідати концерти оркестру, що проходять в іглу, в якому підтримується необхідна низька температура.
Матеріали сайту http://billionnews.ru/isskustvo/2316-v-shvecii-sozdali-orkestr-s-muzykalnymi-instrumentami-izo-lda-11-foto.html
суббота, 2 апреля 2016 г.
Люка Дебарг
Люка Дебарг (фр. Lucas Debargue;1990 р.н, ) - французький піаніст, лауреат XV конкурсу ім. П. Чайковського. Його називають генієм інтерпретації. Говорячи про свого учня, викладач регіональної консерваторії міста Рюей-Мальмезон Рена Шерешевська підкреслює його феноменальні здібності, що виражаються, зокрема, в умінні виконувати складні твори зі слуху. Так було, наприклад, зі «Скарбо» (фр. Scarbo) з «Нічного Гаспара» (фр. Gaspard de la nuit) і Сонатою № 3 ля мінор С. Прокоф'єва. Вважаючи, що при виконанні творів Люка як би фізично вплавляется у звук, передаючи найтонші нюанси композиторської думки, Рена заборонила йому займатися гаммами, побоюючись зниження такого дару.
пятница, 1 апреля 2016 г.
"Шість капелюхів мислення"
Метод "шести капелюхів" - це один із найдієвіших прийомів організації мислення, розроблений англійським письменником, психологом і фахівцем в області творчого мислення Едвардом де Боно. У своїй книзі «Шість капелюхів мислення» / «Six Thinking Hats», де Боно описує прийоми, які допомагають структурувати як колективну, так і особисту розумову діяльність, зробити її більш продуктивною і зрозумілою.
Метод "шести капелюхів мислення" дозволяє розвинути гнучкість розуму, креативність, відмінно допомагає подолати творчу кризу, допомагає правильно прийняти рішення і більш точно співвідносити свій образ думок з поставленими цілями і завданнями. Особливо добре він підходить для оцінки незвичайних і інноваційних ідей, коли важливо врахувати будь-яку думку і розглянути ситуацію під різними кутами.
Авторське право Маккартні
Співак і музикант Пол Маккартні, найбільш відомий за виступами у складі The Beatles, збирається повернути собі авторські права на пісні, написані в кінці 1960-х, незважаючи на те, що він зможе це зробити не раніше, ніж через два роки. Саме такий термін прописаний у законодавстві США. Відомо, що правами на пісні Пола Маккартні володіє американський музичний лейбл Sony Music, однак цей факт не зупиняє британського музиканта. З-під пера Маккартні вийшло 32 пісні, написані спільно з Джоном Ленноном, проте всі права на них до сих пір належать американській компанії.
четверг, 31 марта 2016 г.
Незвичайний портрет
В рамках кампанії проти музичного піратства агентство TBWA Milan і журнал First Floor Under створили серію незвичайних постерів. Портрети семи всесвітньо відомих музикантів були викладені з їхніх власних ліцензійних CD-дисків. На створення зображень Майкла Джексона, Боба Марлі, Джима Моррісона, Джиммі Хендрікса, Джеймса Брауна, Фредді Меркьюрі і Елвіса Преслі пішло 6500 дисків з альбомами музикантів. Більше 200 годин провели за роботою художники Mirco Pagano і Moreno De Turco, домагаючись реалістичності і схожості зображення.
вторник, 29 марта 2016 г.
Зірки зустрічаються... (рідкісні фото)
Дін Мартін (Dean Martin), Ширлі МакЛейн (Shirley MacLaine) та Елвіс Преслі (Elvis Presley)
Майкл Джексон (Michael Jackson) та Фредді Меркьюрі (Freddie Mercury)
пятница, 25 марта 2016 г.
Слухайте музику! Але пам'ятайте, що прослуховування голосної музики згубно позначається на центральній нервовій системі. Так що гучна музика в автомобілі - це не тільки загроза безпеці руху, а й потенційна загроза здоров'ю. Тому, наприклад, у кожному районі Нью-Йорка стоїть певна шумова межа, за перевищення якої накладається штраф. А в Англійському місті Бірмінгемі поліція пішла далі - за прослуховування в автомобілі гучної музики покладається конфіскація самого автомобіля. Однак, якісна музика в автомобілі - це прекрасний спосіб згаяти час у дорозі і зробити дорогу більш приємною.
«Happy Birthday to You»
Відома пісенька «Happy Birthday to You» донині перебуває під захистом авторських прав. Її можна безкоштовно співати у звичайному родинному колі або у колі друзів, але за комерційне використання, наприклад у фільмі або вітальній листівці, необхідно платити відрахування. Зараз пісня приносить щорічно 2 мільйони доларів компанії-власнику прав на неї.
суббота, 19 марта 2016 г.
Рефлексія як етап уроку
Вчителі, які тільки починають свій професійний шлях, часто не надають значення такому важливому етапу уроку, як рефлексія. Начебто чули, що це таке, ніби знають, що рефлексія - це самооцінка. Але на практиці часто цей етап уроку представлений у вигляді банальних "смайликів", листочків різного кольору і інших картинок, які учні дружно "ліплять на дошку" в кінці уроку. Іноді вчитель просто обмежується питанням: "Вам сподобався урок?" Всі учні дружно кричать: "Так!" - І всі задоволені розходяться по домівках. Здавалося б, причепитися ні до чого: рефлексія була? Була! Оцінку уроку поставили? Поставили! У поурочному плані етап названий гарним словом "рефлексія"? Є таке! І ніяких претензій.
Але із досвідом приходить розуміння, що рефлексія здорово допомагає вчителю контролювати клас, вже в ході уроку бачити, що було зрозумілим, а що залишилося на доопрацювання, тобто, "тримати руку на пульсі". Не варто забувати і про те, що рефлексія - це щось нове, до чого прагне сучасна педагогіка: вчити не науці, а вчити вчитися. Рефлексія допомагає дитині не тільки усвідомити пройдений шлях, а й вибудувати логічний ланцюжок, систематизувати отриманий досвід, порівняти свої успіхи з успіхами інших учнів...
вторник, 16 февраля 2016 г.
Все про музичні інструменти
Музичні
інструменти - дуже незвичайні предмети, своєрідні пристрої з різних звучних
матеріалів, за допомогою яких музиканти виконують, імпровізують і складають
музику. Найдивовижніше в музичних інструментах те, що вони є передавачами
вібрацій людської душі, емоцій, почуттів. Вам не потрібно знати мову, якою
розмовляє музикант, що грає чудову музику. Ви зрозумієте все без слів, тому що
музика - універсальна мова.
Encyclopaedia Of Musical Instruments http://eomi.ru/list/
воскресенье, 7 февраля 2016 г.
С. Рахманінов
«Фестиваль Рахманінова», який з успіхом
пройшов у Пекіні, Роттердамі, Лондоні, вперше пройде з 7 по 11 лютого на Далекому
Сході.
Творчий шлях
Сергія Рахманінова неодноразово перетинався з культурно-мистецьким життям Києва та
інших міст України. 1893-го року у Київському оперному театрі Сергій Рахманінов
диригував своєю першою оперою — "Алеко". У рік київської прем'єри «Алеко» були видані романси
Рахманінова за творами Т.Шевченка у вільному перекладі
російського поета Олексія Плещеєва — «Дума» й «Полюбила я на печаль свою».
Менш відомою є обробка Сергія Рахманінова української народної пісні «Чоботи»
для хору а капела. Ця обробка так і не була видана, її рукопис залишається в
архіві. В 1910 році С. Рахманінов був відряджений Імператорським музичним товариством до Києва для ознайомлення зі
станом справ у Київському музичному училищі. Згодом
(у 1913 р),
музичне училище було реформоване у консерваторію. С. Рахманінов
неодноразово здійснював гастрольні тури в Україні. Зокрема у жовтні 1914 року
С. Рахманінов давав концерти у кількох українських містах: у Києві,
21-го — в Одесі, 24-го — у Кременчуці, 25-го — у Полтаві, 26-го — у Харкові, 28-го — у Катеринославі.
Цікаві факти.
Мелодія популярної пісні «All by Myself», що з'явилася в 1975 році і найбільш відома у виконанні Селін Діон, була повністю запозичена її автором американським музикантом Еріком Карменом з Концерту № 2 для фортепіано з оркестром С.Рахманінова. Спочатку Кармен вважав, що даний твір знаходиться в суспільному надбанні, і з'ясував, що це не так, лише після офіційного випуску своєї платівки. Через це йому довелося залагоджувати всі юридичні питання зі спадкоємцями Рахманінова і вказувати ім'я Рахманінова як офіційного автора музики до пісні.
Музичний матеріал коди першої частини Другого фортепіанного концерту до-мінор дослівно процитовано як коду в композиції «The Fallen Priest» альбому «Barcelona» Freddie Mercury і Montserrat Caballe. Мелодія, її гармонізація, фактурна розробка, а також тональність (c-moll) абсолютно ідентичні
суббота, 6 февраля 2016 г.
Бразильський карнавал 2016
Бразилія - всіма визнана країна карнавалів, де кожне місто проводить власний захід, але найбільш видовищним і найвідомішим у всьому світі є карнавал в Ріо-де-Жанейро.
У 2016 році, карнавал в Бразилії відбудеться з 6 по 9 лютого включно.
Карнавал став ходою танцюючих людей, об'єднаних спільною метою та ідеєю. Життєрадісна музика - справжній символ Бразилії, вона звучить тут цілий рік і передає слухачам жаркий афро-бразильський темперамент. Для проведення ходи у 1907 році в Ріо-де-Жанейро побудували «Авеніда Сентраль». Численні танцювальні групи об'єдналися в основні процесії карнавалу - «школи самби». Бразильський карнавал урочисто відкриває мер міста Ріо-де-Жанейро, передає ключі від міста королю Момо - господареві цього свята. Король має масу обов'язків: він повинен відвідати двісті балів, розважальних конкурсів, бути на «Самбадромі», і неодмінно танцювати і веселитися. Підготовка до бразильському карнавалу починається за багато місяців до події: ретельно робляться загадкові китайські дракони, єгипетські сфінкси, фантазійні піратські кораблі та інші персонажі міфів і легенд, а також казок світу.
вторник, 2 февраля 2016 г.
Йодль
Йодль (нім. Jodeln) в культурі різних народів - особлива манера співу без слів, з характерним швидким перемиканням голосових регістрів, тобто з чергуванням грудних і фальцетних звуків. Прийнята у тірольців назва цього жанру - йодль (йодлер, йодлінг) є звуконаслідувальним. Як правило, альпійські співаки виспівують в цій своєрідній манері звукосполучення на кшталт «Hodaro», «Iohodraeho», «Holadaittijo» і т. п. Така вокальна техніка зустрічається у багатьох культурах по всьому світу.
Людський голос часто поділяють на два різних режими роботи гортані, званих грудним і фальцетним голосами, які відрізняються різним змиканням голосових складок. Більшість людей може проспівати частину діапазону в грудному режимі і частина - у фальцетному режимі. Звичайно, помітна різниця між цими двома режимами, особливо у недосвідчених співаків. Хороший співак, контролюючий свій голос, може легко переходити з фальцетного режиму в грудний і назад. Йодлінг - це одне з найбільш розвинених і складних застосувань такої техніки, оскільки співак змінює режим роботи гортані кілька разів за короткий проміжок часу і на великій гучності. Шляхом повторюваного переходу між двома регістрами і досягається цей, один з найбільш характерних в музиці, ефект.
Наприклад, у знаменитому приспіві «Йодль - ай - ІІІ - уууу», склад «ІІІ» співається у фальцетном режимі, тоді як інші склади - в грудному.
понедельник, 1 февраля 2016 г.
Кузьма
Андрій Вікторович Кузьменко (17 серпня 1968, Самбір, Львівська область - 2 лютого 2015 року, 86 км траси Кіровоград - Кривий Ріг) - український співак, письменник , телеведучий, продюсер, актор. Лідер групи «Скрябін». Більш відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін.
Без почуття любові немає нічого. Ти повинен любити свою роботу, любити людину, яка поруч з тобою, сприймати те, що тебе оточує настільки чітко, щоб так само чітко передати це в пісні. Тому, якщо пісня висмоктана з пальця, вона нікому не цікава. А якщо композиція передає почуття, які ти пережив, переосмислив, профільтрував, трансформував, то в твоєму творінні і інші люди бачать якийсь процес, який близький до того, що вони пережили самі. Простіше сказати, якщо любов є, то вона відчувається. Є мільйон пісень про кохання, які хочеться відразу вимкнути, а є тисячі, які хочеться слухати і слухати...
Кузьма Скрябін
четверг, 28 января 2016 г.
Вечный солнечный свет...
"Вечный солнечный свет в музыке, имя тебе - Моцарт" (А.Рубинштейн)
27 января - день рождения Вольфганга Амадея Моцарта.
Моцарт прожил короткую, но яркую жизнь и во многом был первым великим европейцем. Но его судьба была отнюдь не безоблачна. Многие музыковеды уверены, что в произведениях композитора существует нечто, недоступное праздному слуху...
Он умер в возрасте 35 лет...
Выдающийся режиссёр Джорджио Стреллер писал, что Моцарт умер оттого, что в нём закончилась музыка.
А нам осталась его великая музыка...Надія людства
Багато хто думає, що головним багатством країни є ресурси: нафта, газ, алмази та інші всім потрібні речі. Багато хто думає, що тривалість життя визначається богом, який допомагає вирішувати проблеми тим, хто його слухається і створює проблеми тим, хто його не слухається. Але насправді головний ресурс, яким ми володіємо, головна надія на вирішення проблем розташовується у нас між вухами. Без розуму не матимуть ціни ніякі ресурси і не будуть вирішені ніякі проблеми. Зрозуміло, розум від розуму різниться, як це не прикро. У одних здібностей більше, в інших менше. Іноді такого роду здібності проявляються дуже рано. У сучасному світі можна знайти немало Моцартів і Паскалів, дітей, наділених справді дивовижними талантами.
Алекс Пріор, син батька-англійця і російської матері, 1992 року народження (Лондон), у віці 3 років самостійно навчився грати на фортепіано, у віці 8 років написав свій перший музичний твір (нічого не нагадує?). В даний час він є автором 48 творів, включаючи балети, опери та симфонії, більшість із яких вже виконується відомими колективами.
Навряд чи який ресурс розбазарюєш так марно, як потенціал людського розуму. Причин для того безліч - і особисті, і соціальні. Парадним прикладом такого розбазарювання служить людина з найвищим на сьогодні IQ в США (між 195 і 210) Крістофер Ланган, який 20 років пропрацював викидайлом у барі на Манхеттені.Уявити собі не можливо, скільки здібностей не розвинулося через те, що у батьків не виявилося грошей, поруч не виявилося школи, або ще безліч причин.
З іншого боку, розумовий потенціал не є єдиною умовою успіху і не повинен бути самоціллю. Як і все інше, розумовий потенціал піддається вправі. Користуючись існуючими системами тренувань, коефіцієнт IQ можна підняти на пару десятків пунктів. Саме по собі це мало що дає, крім тих, хто бере участь у змаганнях, де люди повинні проявляти чудеса пам'яті або усного рахунку. Однак це й не шкодить і, буває, приносить відому користь.
Зовсім інша розмова, коли ледь народжених немовлят одразу починають вчити читати на 3 мовах і вирішувати математичні завдання. Так, дитячий мозок дуже сприйнятливий. Але подібні заходи доречні хіба в тих рідкісних випадках, коли дитина сама проявляє тягу до того чи іншого роду діяльності. Та й у цих випадках краще підключати фахівців. Як ювелір передає випадково потрапивший йому в руки алмаз виняткової якості в руки більш досвідченого колеги, так і у випадку дітей з очевидними надзвичайними здібностями потрібно залучати особливих педагогів.
Матеріал сайту http://billionnews.ru/lud/3445-nadezhda-chelovechestva.html
среда, 27 января 2016 г.
Венеціанський карнавал - 2016
Останній місяць зими в Італії - це суміш нестримних і завзятих веселощів, посмішок, танців і змагань, які приносить із собою один із найпопулярніших карнавалів не тільки в країні сонця, а і в усьому світі.
Дата проведення цієї унікальної події змінюється з року в рік і безпосередньо залежить від Попільної середи, одного зі свят католицької церкви, дата якого визначається щорічно.
У 2016 році венеціанський карнавал буде проходити з 23 січня по 9 лютого.
Тема карнавалу в 2016 році буде приурочена виставці Milan Expo 2015 «Нагодувати планету. Енергія для життя» («Nutrire il Pianeta. Energia per la Vita») і звучала «Найбільш ласе свято в світі!» («La festa piu 'golosa del mondo»).
З детальною програмою фестивалю - 2016 можна ознайомитися на спеціальних сайтах: www.carnevale.venezia.it www.venice-carnival-italy.com.
Матеріали сайту http://italy4.me/veneto/venice/venecianskij-karnaval.html
вторник, 26 января 2016 г.
В.Висоцький. Співав як дихав...
Володимир Семенович Висоцький (25 січня 1938 р - 25 липня 1980 р) - радянський актор, поет і автор-виконавець пісень, автор прозових творів. Лауреат Державної премії СРСР (1987, посмертно).
Володимир Висоцький зіграв десятки ролей у театрі та кіно, увійшов в історію як автор-виконавець своїх пісень під семиструнну гітару. Він був справжнім народним артистом, хоча і не носив офіційно такого титулу. Своє недовге життя Висоцький прожив яскраво і пристрасно, а подій, пригод, досягнень і перемог, які він здобув, вистачило б на трьох. За сорок два роки життя Висоцький написав вісім сотень пісень і віршів, записав кілька платівок, придумав - але не втілив - власний режисерський проект під назвою «Зелений фургон», знявся в майже тридцяти фільмах. Число ж його появ на театральній сцені, з урахуванням маленьких ролей, і зовсім не піддається рахунку.
воскресенье, 10 января 2016 г.
Проект Концепції
Відповідно до нового проекту Концепції розвитку початкової школи, яка обговорювалася на нараді при МОН України 17 грудня 2015 року, з навчального плану вилучаються всі предмети освітньої галузі "Мистецтво" (музика, образотворче мистецтво і навіть інтегрований курс "Мистецтво"). Пропонується проводити "хвилинки мистецтва" на математиці, читанні, письмі та ін. У такий спосіб знищується освітня галузь "Мистецтво". Просимо підтримати петицію. Адреса Петиції на сайті президента. Обговорення до 18.01.2016.
https://petition.president.gov.ua/petition/19084
https://petition.president.gov.ua/petition/19084
Подписаться на:
Сообщения (Atom)