среда, 30 декабря 2015 г.

ABBA: HAPPY NEW YEAR - HD - HQ sound


ABBA (укр. - АББА) - шведський музичний квартет, що існував у 1972-1982 роках і названий за першими літерами імен виконавців: Агнета Фельтског, Бьорн Ульвеус, Бенні Андерссон, Анні-Фрід Лінгстад. Є одним з найбільш успішних колективів за всю історію популярної музики і найуспішнішим з числа створених в Скандинавії: записи групи по всьому світу були продані тиражем понад 350 мільйонів екземплярів. Сингли квартету займали перші місця у світових чартах з середини 1970-х (Waterloo) до початку 1980-х (One of Us), а альбоми-збірники очолювали світові хіт-паради і в 2000-х. Вони залишилися в плей-листах радіостанцій, і їхні альбоми продовжують продаватися донині.
Вони були першими представниками континентальної Європи, завоювали перші місця в чартах всіх провідних англомовних країн (США, Великобританія, Канада, Ірландія, Австралія і Нова Зеландія).
Група ABBA була включена в Зал слави рок-н-ролу 15 березня 2010 року.

З Новим 2016 роком!

На порозі Рік Новий - 
Добрий, світлий, чарівний.
Щастя, злагоду - усе
Хай до хат він нам несе!


вторник, 8 декабря 2015 г.

CONCERTO FINAL_M.avi

М.Равель. Болеро


Болеро (ісп. Bolero) Моріса Равеля - твір для оркестру, спочатку задуманий як музика для балетної постановки, натхненної іспанським танцем болеро. Був написаний у 1928 році і вперше виконаний 22 листопада 1928 року в паризькій «Гранд-Опера», на вечорі балерини Іди Рубінштейн; оркестром диригував Вальтер Страрам. Як зазначає Олександр Майкапар, «Болеро» набуло особливої ​​популярності через «гіпнотичний вплив незмінної, безліч разів повторюваної ритмічної фігури, на тлі якої дві теми також проводяться багато разів, демонструючи надзвичайне зростання емоційної напруги і вводячи в звучання все нові і нові інструменти».
Загальна тривалість звучання «Болеро» становить близько 15 хвилин, хоча при виконанні в постійному темпі, без прискорення, як цього вимагав композитор, може досягати і 18 хвилин.

«Учитель року – 2016»

(церемонія нагородження переможців)


понедельник, 7 декабря 2015 г.

Духовний концерт

Прийшов до нас із Заходу в кінці XVII століття. Він являв собою «змагання» двох і більше протиставлених один одному хорів. Спочатку розвивався як жанр суто церковної музики і відповідав традиціям православного богослужіння: на відміну від західноєвропейського, не припускав інструментальний супровід і писався у формі партесного багатоголосся, в якому кількість голосів зазвичай коливалася від 3-х до 12-ти (в деяких концертах вона досягала 48-ми). Але в другій половині XVIII століття духовний концерт вийшов за межі церкви; класичні твори в цьому жанрі створені Максимом Березовським і Дмитром Бортнянським.

воскресенье, 6 декабря 2015 г.



Шановні друзі! 
Пропоную Вам ознайомитися з новинками 
концертного та театрального сезону провідних мистецьких закладів нашого регіону на сторінці блогу "Афіша".
Приємного відпочинку!