среда, 25 мая 2016 г.

суббота, 21 мая 2016 г.

Календар "Джаз"
(автор - Кулікова Анастасія)


Книжка-розмальовка "Українські народні свята"
(автор - Тян Марія)

Книжка-розмальовка "Українські колисанки"
(автор - Тян Марія)


Книжка-розмальовка "Музичні інструменти"
(автор - Поспелова Олександра)

четверг, 19 мая 2016 г.

понедельник, 16 мая 2016 г.


Лауреат премії "Оскар" Том Хупер зніме фільм за мотивами знаменитого бродвейського мюзиклу Ендрю Ллойда Уеббера "Кішки". Про це з посиланням на свої джерела повідомляє видання The Wrap. Фільм стане спільним проектом студій Universal Pictures і Working Title.
Мюзикл був заснований на збірці дитячих віршів Т. С. Еліота під назвою "Популярна наука про кішок, написана старим опосумом". Дія відбувається на щорічному котячому балу, на який збираються представники так званого "Племені обраних". Вони повинні вирішити, хто з них найбільш гідний стати ватажком племені, потрапити в "котячий рай" і потім відродитися до нового життя.
Мюзикл "Кішки", який дебютував у 1981 році, отримав безліч престижних премій і став одним з найбільш "довгограючих" шоу на лондонській і нью-йоркській сценах. На Бродвеї остання вистава відбулася 10 вересня 2000 року, в Лондоні шоу закрилося 11 травня 2002 року у зв'язку з падінням зборів. Доходи від показу "Котів" перевищили 400 мільйонів доларів.

пятница, 13 мая 2016 г.

Підручники "Мистецтво" для 8 класу:

Назаренко https://yadi.sk/d/coofpnUlrTtv7
Кондратова https://yadi.sk/d/Hp2TZ8bUrTtv8
Гайдамака https://yadi.sk/d/SIvmFjShrTu9g

вторник, 10 мая 2016 г.

Мистецтво народів світу


"Тисячорука Гуаньінь" (Гуаньінь - богиня милосердя) - танець, виконаний глухонімими танцівницями. Вони не чують музику. Тому у чотирьох кутах сцени були поставлені фахівці, що володіють навичками сурдоперекладу, які спеціальними жестами допомагали дівчатам підтримувати ритм танцю.

суббота, 7 мая 2016 г.

Танго смерті

Янівський концентраційний табір   (нім. Zwangsarbeitslager Lemberg-Janowska) — табір примусової праці (у деяких джерелах — винищувальний табір), створений нацистською владою у жовтні 1941р. на вулиці Янівській, 134 (тепер — вулиця Шевченка) у Львові, куди зганяли політичних в’язнів, військовополонених, а найбільше — євреїв. За час існування Янівського концентраційного табору в ньому знищено від 50 до 200 тис. людей. Німці ліквідували табір у середині листопада 1943, винищивши більшість в’язнів
Під час тортур, катувань і розстрілів у концентраційному таборі “Яновський” завжди грала музика. Оркестр складався з кращих львівських музикантів, які були в`язнями табору, що виконували одну і ту ж мелодію – «Танго смерті». Серед числа оркестрантів були – професор Львівської державної консерваторії Леон Штрікс, також скрипаль, композитор і диригент, керівник міських театрів Львова Яків Мунд та інші відомі українські музиканти єврейського походження. Напередодні звільнення Львова німецькі фашисти збудували коло із 40 осіб з оркестру. Охорона табору оточила музикантів щільним кільцем і наказала грати. Спочатку був страчений диригент оркестру Мунд, далі за наказом коменданта кожен оркестрант виходив у центр кола, клав свій інструмент на землю, роздягався, після чого був страчений пострілом у голову. 
Автор цього твору залишився невідомим. Спроба відновити звучання «Танго смерті» не увінчалася успіхом - ноти не збереглися, а кілька вцілілих в'язнів при спробі відтворити мелодію по пам'яті впадали у транс. Припускають, що це могло бути популярне польське танго «Та остатня нєдзєля», з російськими словами - пісня "Утомлённое солнце".
Фото оркестрантів було одним із обвинувальних документів на Нюрнберзькому процесі.


среда, 4 мая 2016 г.